info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

O mne

Mojím cieľom je poskytnúť klientom komplexné realitné služby na takej úrovni, aby boli maximálne spokojní. Snažím sa byť klientom neustále k dispozícií, pomáhať im pri riešení situácií, ktorými si prechádzajú pri kúpe či predaji nehnuteľností. 

Ponúkam služby v oblasti predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľností (rodinných domov, bytov, pozemkov, komerčných nehnuteľností, …). V spolupráci s našimi partnermi pomáhame klientom splniť si ich sen o vysnívanom bývaní. Proklientský, individuálny a ľudský prístup sú u mňa na prvom mieste. 

O mne: 

S realitami som prvý krát prišla do kontaktu pred niekoľkými rokmi, keď som sama riešila kúpu nehnuteľností. Prešla som aj procesom kúpy v spolupráci s realitnou spoločnosťou, a tiež aj bez nej. V oboch prípadoch som bola nemilo prekvapená, aké rôzne komplikácie sa môžu naskytnúť a uvedomila som si, že kúpa a predaj nehnuteľnosti nie sú len tak jednoduché procesy ako sa na prvý pohľad zdajú. 

Vtedy ma práca realitného makléra skutočne zaujala. Našla som v nej to, čo od práce očakávam – prácu s ľuďmi, rôznorodosť, serióznosť, časová flexibilita a možnosť posúvať sa vpred. Dnes viem, že realitný maklér je skutočne pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností dôležitý. Realitný maklér je niekto, kto Vás počas celého procesu zastupuje, je to niekto, kto dokonale pozná Vaše potreby a požiadavky a pomáha Vám si splniť Váš sen o vysnívanom bývaní. Je potrebné, aby sa naozaj vyznal v tom, čo robí, aby sa vedel vcítiť do Vašej kože, aby vedel pochopiť a naplniť Vaše potreby. Preto, je proklientsky prístup u mňa na prvom mieste. 

Každý klient si vyžaduje individuálny prístup, každý proces je jedinečný. Ak aj Vy hľadáte niekoho, kto Vám pomôže s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľností – som tu pre Vás, neváhajte ma preto kontaktovať.

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Porovnať ponuky