info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

O mne

Práca realitného makléra často vyvoláva pocit neistoty, obavy a veľa otázok. 

Mnohí ľudia by túto prácu chceli robiť, ale nikdy nenabrali odvahu. 

Ja ÁNO! Volám sa Zuzana Hanáková a realitám sa venujem už 12 rokov. Moja doterajšia práca spočívala prevažne v predaji developerských projektov, ale zároveň som získala veľa skúsenosti aj s predajom rodinných domov, pozemkov a taktiež aj s prenájmom bytov a obchodných priestorov. 

Je to práca hlavne s ľuďmi, ktorá ma veľmi napĺňa a baví. Práca realitného makléra je aj mojím koníčkom a preto nikdy nepozerám na hodinky kedy sa mi skončí môj pracovný čas. 

Môj úspech záleží na tom ako dokážem aj na neúspechu vidieť veci pozitívne. Nie každý obchod vždy vyjde tak, ako klient chcel, ale skúsenosti zostávajú a posúvajú ma vpred. 

Kúpa a predaj nehnuteľnosti je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. Sú to mnohokrát na jednej strane celoživotné úspory a na druhej budúci šťastný domov. Kupujúci a predávajúci často potrebujú počuť aj niečo iné, ako iba termín obhliadky, zmluvu máte v maile a termín podpisu je vtedy, a preto sa snažím byt príkladom stabilnej osoby na ktorú sa môžu spoľahnúť a dôverovať jej. 

Dobrý maklér musí byť aj dobrým psychológom, ktorý robí svoju prácu nielen za províziu, ale hlavne preto, aby si zachoval profesionalitu, ľudskosť, spolupatričnosť a snahu pomôcť. 

Takže odhodlaná, optimisticky naladená a vytrvalá som tu pre Vás! Teším sa na spoluprácu.

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Porovnať ponuky